База Bleu PG 1000ml 0mg

21,00 лв.
  • Марка: Bleu

100% пропилен гликол

USP хранителен клас

Чистота <99,8%

Сертифицирана кошер

 
 
 
 
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки