Марки

Joyetech

Филтри
Дата (ново към старо)
Картомайзер Joyetech Exceed X

Картомайзер Joyetech Exceed X Параметри: Капацитет: 1.8mlИзпарителна глава: EX 1.2ohm MTL

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки