Изпарителна глава Joyetech BFSS316 0.5ohm - 1.0ohm

  • Марка: Joyetech™

BF SS316 Series Heads 0.5ohm/1.0ohm

 

4,89 лв. 4,39 лв.
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки