Изпарителна глава Kanger SSOCC 0.5ohm

5,90 лв.
  • Марка: Kanger

Изпарителна глава Kanger SSOCC 0.5ohm

 

 

 

 

Посочената цена е за 1бр

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки