Изпарителна глава Smok LP2 DC 0.6ohm MTL

  • Марка: Smok

Изпарителна глава Smok LP2 DC 0.6ohm MTL

 

 

 

 

Посочената цена е за 1бр

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки