Изпарителна глава Smok Nord Pro Meshed coil 0.6ohm DL

  • Марка: Smok

Изпарителна глава Smok Nord Pro Meshed coil 0.6ohm DL

 

 

 

 

Посочената цена е за 1бр

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки