Изпарителна глава Smok RPM3 Meshed coil 0.15ohm

  • Марка: Smok

Изпарителна глава Smok RPM3 Meshed coil 0.15ohm

 

 

 

 

Посочената цена е за 1бр

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки