Изпарителна глава Vaporesso CCELL 1.3ohm

  • Марка: Vaporesso

Vaporesso CCELL 1.3ohm

          

 

Съвместима с Orca Solo, Orca Solo Plus

 

Посочената цена е за 1бр

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки