Изпарителна глава Vaporesso GT CCELL 0.5ohm

  • Марка: Vaporesso

Изпарителна глава Vaporesso GT CCELL 0.5ohm

Съвместима с всички версии на картомайзери Vaporesso NRG

 

 

   Посочента цена е за 1бр

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки