Изпарителна глава Vaporesso GT Mesh Coil 0.18ohm

  • Марка: Vaporesso

Изпарителна глава Vaporesso GT Mesh Coil 0.18ohm

 

 

 

Съвместима с всички версии на картомайзери Vaporesso NRG\

 

 

 

       Посочента цена е за 1бр

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки