Изпарителна глава Vaporesso GT6 0.2Ω 

  • Марка: Vaporesso

Изпарителна глава Vaporesso GT6 0.2Ω 

 

 

 

Съвместима с всички версии на картомайзери Vaporesso NRG

 

 

     Посочента цена е за 1бр

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки