Изпарителна глава Vaporesso GT8 0.15Ω 

  • Марка: Vaporesso

Изпарителна глава Vaporesso GT8 0.15Ω 

 

 

Съвместима с всички версии на картомайзери Vaporesso NRG

 

 

       Посочента цена е за 1бр

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки