Изпарителна глава VooPoo ITO-M0 0.5ohm

  • Марка: VooPoo

 

Изпарителна глава VooPoo 0.5ohm ITO-M0 Coil for RDL (18 - 25W)

 

Съвместима с VooPoo Drag Q kit

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки