Изпарителна глава VooPoo ITO-M2 1.0ohm

  • Марка: VooPoo

 

Изпарителна глава VooPoo ITO-M2 1.0ohm

 

Съвместима с VooPoo Drag Q kit

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки