Изпарителна глава VooPoo ITO-M3 1.2ohm

  • Марка: VooPoo

 

Изпарителна глава VooPoo ITO-M3 1.2ohm

 

Съвместима с VooPoo Drag Q kit

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки