Изпарителна глава VooPoo PnP-R1 0.8ohm

  • Марка: VooPoo

Изпарителна глава VooPoo PnP-R1 0.8ohm

 

 

 

Подходяща за VooPoo VINCI

Обявената цена е за 1бр

 

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки