Изпарителна глава VooPoo PnP-TM2 Coil 0.8ohm

  • Марка: VooPoo

Изпарителна глава VooPoo PnP-TM2 Coil 0.8ohm

 

 

 

Подходяща за VooPoo Drag Baby Trio, Vinci , Vinci X , Drag S, Drag X и V.Suit.

 

Обявената цена е за 1бр

 

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки