Изпарителна глава VooPoo TPP-DM3 0.15ohm

  • Марка: VooPoo

Изпарителна глава VooPoo TPP-3 0.15ohm

 

  

 

Обявената цена е за 1бр

 

 
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки