Изпарителна глава VooPoo TPP-DM4 0.3ohm

  • Марка: VooPoo

Изпарителна глава VooPoo TPP-4 0.3ohm

 

  

 

Обявената цена е за 1бр

 

 
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки