Изпарителна глава Innokin Z Plexus 0.5ohm

  • Марка: Innokin

Изпарителна глава за Innokin Zenith Plexus 0.5ohm

 

 

 

 

       Посочената цена е за 1бр

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки