Изпарителна глава за SMOK Nord DC 0.6ohm

  • Марка: Smok

Изпарителна глава за SMOK Nord DC 0.6ohm 

 

 

 

  Цената е за 1бр

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки