Изпарителна глава за SMOK RPM Quartz 1.2ohm

  • Марка: Smok

Изпарителна глава за SMOK RPM Quartz 1.2ohm

 

 

 

 

  • Съпротивление: 1.2ohm
  • Препоръчителна мощност: 12W

 

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки