Nasty Juice Stargazing 60ml/0mg

  • Марка: Nasty Juice

 

 

 

Stargazing 60ml/0mg

Shortfill

VG: 70% | PG: 30%

   

Приятен аромат на пресни сочни боровинки 

28,99 лв.
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки