OXVA Origin Airflow Ring

6,00 лв.
  • Марка: OXVA

OXVA Origin Airflow Ring

 

 

 

  • Посочената цена е за 1бр
  • В комплекта не е включена изпарителна глава
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки