OXVA X Pod 2ml

  • Марка: OXVA

Резервен POD за OXVA X 2ml

 

 

  • Посочената цена е за 1бр
  • В комплекта не е включена изпарителна глава
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки