Пластмасов Drip Tip (мундщук) за Kanger T2 черен

Пластмасов Drip Tip (мундщук) за Kanger T2 черен

 

 

Обявената цена е за 1бр

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки