RBA глава за картомайзер Smok TFV12 Prince

  • Марка: Smok

Тази глава е подходяща само за картомайзер SMOK TFV12 Prince

 

 

  

Посочената цена е за 1бр  
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки