Резервен POD Smok Nfix PRO 2ml

6,99 лв.
  • Марка: Smok

Резервен POD Smok Nfix PRO 2ml

 

 

Съвместим с Smok Nfix PRO

 

 

В комплекта няма изпарителна глава.

 

Посочената цена е за 1бр

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки