Резервен POD за GeekVape Wenax Q Pod 2ml

  • Марка: Geek Vape

Резервен POD за GeekVape Wenax Q Pod 0.6ohm/0.8ohm/1.2ohm 2ml

 

 

 

 

Посочената цена е за 1бр

7,90 лв.
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки