# Меню

Резервен POD за Smok IPX 80 Empty RPM2 Pod 5.5ml

  • Марка: Smok

Резервен POD за SMOK IPX 80 Empty RPM2 Pod 5.5ml

 

 

 

В комплекта няма изпарителна глава.

 

 

Посочената цена е за 1бр

7,50 лв.
Резервен POD за Smok IPX 80 Empty RPM2 Pod 5.5ml
Подобни продукти
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки