Резервен POD за SMOK Nord 3ml

5,90 лв.
  • Марка: Smok

Резервен POD за SMOK Nord 3ml

 

 

 

В комплекта няма изпарителна глава.

Посочената цена е за 1бр

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки