Резервен POD за SMOK Nord 4 RPM 4.5ml

7,90 лв.
  • Марка: Smok

Резервен POD за SMOK Nord 4 RPM 4.5ml

 

 

Съвместим с всички RPM изпарителни глави

 

 

 

В комплекта няма изпарителна глава.

 

Посочената цена е за 1бр

 
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки