Резервен POD за SMOK Nord X RPM

  • Марка: Smok

Резервен POD за SMOK Nord X RPM

 

 

 

В комплекта няма изпарителна глава.

 

Посочената цена е за 1бр

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки