Резервен VooPoo Vinci Pod 0.8ohm 2ml

  • Марка: VooPoo

Резервен VooPoo Vinci Pod 0.8ohm 2ml

 

 

Съвместим с VooPoo VINCI Pod System Kit

 

 

 

Обявената цена е за 1бр

 

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки