Vaporesso GTX 0.4Ω MESH

  • Марка: Vaporesso

Vaporesso GTX 0.4Ω MESH

 

NiCr,26–32W,DTL

 

 

Съвместими с Vaporesso LUXE S, Target PM80

 

 

 

 

     Посочената цена е за 1бр изпарителна глава

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки