Vaporesso GTX 0.6Ω MESH

  • Марка: Vaporesso

Vaporesso GTX 0.6Ω MESH

 

Restricted DTL 20-30W(Best:28W)

 

 

Съвместими с Vaporesso LUXE S, Target PM80

 

 

 

 

     Посочената цена е за 1бр изпарителна глава

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки