Vaporesso GTX MESH 0.2 / 0.3ohm

  • Марка: Vaporesso

Vaporesso GTX MESH

 

Съвместима с Vaporesso Target PM80

 

    Посочената цена е за 1бр изпарителна глава

7,90 лв. 6,90 лв.
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки